Domů / STŘEŠNÍ OKNA / VELUX - střešní okna / VELUX střešní okna kyvná / VELUX střešní okna třídy STANDART PLUS

VELUX GLU 0064 / kyvné/ bílý polyuretan, GLU 0064 CKO2 55x78


Žádné hodnocení. Zboží na objednávku
Dostupnost: Zboží není na skladě
11.810,00 Kč , plus doprava
 
VELUX GLU 0064 / kyvné/ bílý polyuretan, GLU 0064 CKO2 55x78

GLU 0064 / kyvné / bílý polyuretan

Vylepšená střešní okna s horním ovládáním z kategorie Standard Plus přinášejí 4 nové benefity. Jejich vlastnosti udělají váš domov tím nejpříjemnějším místem, ze kterého nebudete chtít odcházet.

Poznejte hřejivý luxus nového trojskla s lepší tepelnou izolací. Má i zvýšenou tlumicí schopnost, takže k vám zvenčí dolehne méně hluku a vychutnáte si klidné večery. Za deště budou kapky dopadat tišeji, aby už nikoho nebudily. Čtvrtou úžasnou novinkou je samočistící vrstva vnějšího skla, která zabraňuje usazování nečistot a ještě dlouho po umytí se vám postará o dokonalý výhled z okna.
Střešní okno GLU nabízí bezúdržbové provedení, odolné vůči vlhkosti i prachu. Díky dřevěnému jádru jsou zachovány vynikající izolační vlastnosti, polyuretanová vrstva zajišťuje dlouhou trvanlivost bez nutnosti čištění a natírání. Ideální řešení nejen pro koupelny nebo kuchyně

Horní ovládací madlo umožňuje osazení okna do většiny montážních výšek. A protože ovládání je úplně nahoře, můžete pod okno umístit stůl nebo pohovku – otvírání bude i tak pohodlné. Okna můžete také doplnit setem na dálkové ovládání pro maximální komfort.

Ovládání : Manuální
Zasklení : 64
Vnitřní úprava : Bílý bezúdržbový polyuretan
Facebook Komentáře
Facebook Pozvánka
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.