Domů / Podle výrobce / KM BETA
Odběr novinek
Facebook Facepile

KM BETA

výrobce beonových střešních krytin
KM BETA

PROČ SI DÁT NA STŘECHU KM BETU

Střecha je nejobdivuhodnější a nejdůležitější součástí vašeho domu. Desítky let odolává dešti, sněhu, ledu, kroupám, větru, slunečním paprskům, horkům i mrazu.

Při výběru střešní krytiny jsou nejdůležitější její funkční vlastnosti. Vybírejte si proto takovou, která je nejen hezká, ale snese všechny rozmary počasí. Dnes, ale i za více než 50 let.

Právě betonová střešní krytina společnosti KM BETA vyniká pevností a odolností, protože časem vyzrává. Její životnost je okolo 100 let. Díky betonu tlumí zvuk deště a ani za silného větru nevibruje, beton navíc pomáhá regulovat teplotu střešního pláště.

Přitom nepotřebuje žádnou velkou údržbu a výhodou jsou její samočistící schopnosti. Větrné počasí hravě odstraní organické znečištění jako je třeba vlhké listí ze stromů. Patří mezi nehořlavé stavební materiály, které se nemohou vznítit ani hořet. Nešíří oheň a neuvolňuje žádné škodlivé látky.

Betonové tašky se ve Bzenci - Přívoze vyrábějí nepřetržitě od roku 1983, a jedná se tak o nejdelší výrobu betonových tašek v České republice. Při jejich výrobě se spotřebuje méně energie a vyprodukuje se méně CO2, takže je ekologičtější než krytiny z jiných materiálů.

Pokud chcete mít opravdu jistotu, dejte si na střechu osvědčenou a spolehlivou českou tašku KM BETA.

 

KM Beta je výrobcem uceleného sortimentu stavebních materiálů pro hrubou stavbu.

Společnost má certifikovaný systém managementu jakosti podle ČSN EN ISO 9001:2015.

 

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Tašky vyrábíme v sedmi barevných odstínech a třech povrchových úpravách. Můžete si tak vybrat čistě podle svého vkusu nebo charakteru vaší stavby. Kvalitní povrchová úprava zajišťuje dlouhou životnost, rovnoměrnou barevnost v celé ploše a barevnou stálost.

 

 

KMB BETA

 

KMB HODONKA

 

 

 

Společné prvky - střešní krytina
KMB BETA KMB HODONKA

KMB ROTA

 

SPOLEČNÉ PRVKY

Výrobků na stranu: 12 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky